Hale generalne wykonawstwo

 Witam Państwa

Od 10 lat nasza firma zajmuje się budową hal o konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo o różnorodnym przeznaczeniu przemysłowym (hale fabryczne z suwnicami, hale produkcyjne, chłodnie itp.), rolniczym (obory, chlewnie, kurniki, magazyny zbożowe, przechowalnie, mieszalnie pasz itp.) hurtownie magazyny i inne. Miesięczny przerób w zależności od rodzaju konstrukcji wynosi do 350 ton. Posiadane certyfikaty zgodności PN-EU potwierdzają jakość naszych wyrobów i umożliwiają ich sprzedaż na rynkach wschodnich oraz krajach Unii Europejskiej w tym i Polsce.

Możemy pochwalić się wybudowanym i obiektami, bardzo wysoką jakością wykonawstwa w wyraźnie konkurencyjnych cenach sięgających nawet 35-45%. Pomagamy również naszym klientom w uzyskaniu kredytu na inwestycje i także w miarę możliwości dotacji unijnych.

Zapraszamy państwa do współpracy w sprawdzeniu naszej oferty kompleksowego wykonawstwa Hal, naszych cen i możliwości. Na podstawie przesłanych do nas projektów budowlanych wykażemy naszą przewagę nad konkurencją - przedstawiając konkretną ofertę, termin budowy oraz pokażemy pobrane do Państwa inwestycje wykonywane z naszym udziałem w Polsce i za granicą, tam gdzie klienci nam zaufali są zadowoleni z bezproblemowej współpracy.

Zapraszamy do współpracy odwiedzenia fabryki zapoznania się z bardzo nowoczesnymi technologiami, którymi dysponujemy - dajmy sobie nawzajem szansę.